Asansör Bakım Ücretleri

Firmamız uzman kadrosu ile bir çok ülkede hizmet vermeyi amaçlayarak kurulmuştur. Türkiye ve Yurt Dışında fiyat politikası olarak asansör bakım servis ücretlerimiz ideal rakamlarda olmaktadır.

Uzman ve Konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktayız. Egetürk Asansör olarak her tip ve her model, markalı asansörün bakım ve servisini üstlene bilmekteyiz.

Yerli ve Yabancı markaların otis,kone,schindler,Thyssen, gibi başlıca ithal markaların tüm asansör yedek parça ve aksesuarlarını temin edebilmekte ayrıca servis desteğini verebilmekteyiz. haftanın 7 Günü 24 Saati hizmet veren ekibimiz ile profesyonel hizmet anlayışımızla sizi de müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

En Uygun Fiyatlar’da Ve Profesyonel Bir Firmadan Asansör Ve Yürüyen Merdiven Hizmeti Almak İstiyorsanız +90 850 304 66 61‘ Numaralı Telefonumuz’dan Bize Hemen Ulaşabilirsiniz.

 

izmir asansör firmaları, izmir asansör bakım firmaları, izmir asansör montaj firmaları, izmir asansör bakımı, izmir asansör revizyon firmaları, izmir asansörcü, izmir belgeli asansör firmaları, izmir yürüyen merdiven firmaları, izmir asansör montaj, izmir asansör arıza firmaları, izmir asansör yedek parça firmaları, izmir asansör yedek parça, balçova asansör firmaları, balçova asansör bakım firmaları, balçova yürüyen merdiven firmaları

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.