Hakkımızda

EgeTürk Asansör  Markası olarak birçok ülkede hizmet vermeyi amaçlayarak kurulmuş olup kurulduğu günden beri bir çok basarılı projeye imza atmıştır. EgeTürk Asansör Markası adı altında çalışanlar, Sekteründe, Dünya Markalarında Ustalaşmış Tecrübe Sahibi,aynı zamanda Konusunda uzmanlaşmış Profesyonel Bir Kadro İle Hizmet Vermektedir.

EgeTürk Asansör Firmamız, Türkiye ve Dünya Markalarının’da Ürettiği Her türlü Asansör Ve Yürüyen MerdivenMarkalarına Müdehale edip Teknik Servis Hizmetinide Verebilmekte ve Ayrıca Yedek Malzemelerinin İthalat ve İhracatını Üstlenip Temin Edebilmektedir.

EgeTürk Asansör;  sektör içinde gelişen teknolojik donanımını,sürekli güncelleyerek, gelişen imkanlarla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kısa sürede ve en iyi fiyatlarla daha kaliteli olarak; yetişmiş uzman kadrosu ile her koşulda geniş çözüm yelpazesi sunabilmektedir.

Kalite anlayışını daha da ileri taşıyan gelişmeler içinde olduğumuzu görmemizin haklı gururunu yaşıyoruz.Firmamızın çalışanlarına, ürünlerine ve geleceğimize göstereceğiniz güven için şimdiden teşekkür ederiz.


 Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.