İnsan Kaynakları

Egetürk'de Çalışmak

Egetürk Asansör olarak Personel alımı konusunda çok seçici davranıyoruz ve kriterlerimizi ona göre belirliyoruz. Firmamızda çalışacak olan personelleri belirli testlere ve eğitimlere tabi tutuyoruz. Bu kapsamda Başarılı olan personel adayları ile mulakatlar düzenleyip iş alım sürecimizi tamamlıyoruz.

İşe Alım Süreci

EGETÜRK olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. Hangi departman için değerlendirilirse değerlendirilsin, adaylarımızın aşağıdaki on ana yetkinliğe sahip olması önemlidir.

Yön Belirleme
Takım Çalışması
İletişim
İşbirliği Geliştirme
Sonuç Odaklılık
Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
Farklılıklara Uyum ve Yönetme
Müşteri Duyarlılığı
Adaliyet Duygusu

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza ilgili şirketimiz tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan aday çalışmaya başlar. Burada hedefimiz, kişilerin bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmelerini sağlamaktır.

Kendini ve çalıştığı kurumu ileriye taşıyacak, motivasyonu yüksek, nitelikli, yaratıcı ve dinamik takım oyuncularını EGETÜRK ailesine katmak en büyük amacımızdır.

Şirketimize ik@egeturkasansor.com adresine CV’nizi göndererek veya www.egeturkasansor.com/insan-kaynaklari bölümündeki İş Başvuru Formu’nu doldurarak başvurabilirsiniz.

form alanını kapatın form alanını açın

İş Başvuru Formu

Kişisel Bilgileriniz
Eğitim Bilgileriniz
Okul / Bölüm Adı
Başlangıç Yılı
Bitiş Yılı
Mesleki Bilgi ve İş Deneyimi
Çalıştığınız Firma Adı
Çalışma Pozisyonu
Ayrılma Sebebiniz
Başlama - Bitiş Tarihi
Diğer Bilgileriniz

Egetürk'de Staj

Staj Programlarımız her yıl yenilenmekte ve stajyer ihtiyaçlarımız gündeme gelmektedir. Staj yapmak isteyen öğrenciler ile insan kaynaklarımız bir değerlendirme yapmakta ve Stajyer alımını gerçekleştirmektedir.

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.