Modernizasyon

MODERNİZASYON

Modernizasyon

Her çalışan asansör ve yürüyen merdivenlerin diğer ürünler gibi bir ömrü vardır. Asansörler ve Yürüyen merdivenler her yıl yayınlanan yönetmelikler doğrultusunda modernize edilmeli ve standartlar çerçevesinde güncellenmelidir. Asansör ve Yürüyen merdivenleriniz Modernizasyon olduğunda daha güvenli hale gelecek ve yüksek performans ile çalışma ömrü dahada uzayacaktır.

Modernizasyon Yaptırmamızın Amacı Nedir?

Asansör ve Yürüyen merdivenlerimizi Modernizasyon yaptırmamızın asıl amacı güvenlik ve emniyet dir. Ayrıca Modernizasyon, ünitelerimizi güncel standartlarda tutmamızı sağlar. Mordernize yapılmış asansör ve yürüyen merdiven sistemlerinde risk olasılıkları oldukça düşmekte ve önünen geçilmektedir. Egetürk Asansör ve Yürüyen Merdiven firması olarak modernizasyonu önemsiyoruz. Egetürk olarak müşterilerimizi her zaman mordernizasyon hakkında bilgilendirmekteyiz.

Yüksek Güvenlikli Ve Performanslı Kullanım

Asansör Ve Yürüyen Merdiven, Ünitelerinizin performansına ve ömrüne yansıyan belirli ve gerekli yapılması gereken maddeler bulunmaktadır. Bu maddeler aşağı tarafta sıralanmıştır ve örnek olarak gösterilmiştir. Firmamız servis esnasında ünitelerinizin güvenliğini ve performasını etkileyen yada etkileme riski bulunan tüm sistem akışını profesyonel kadrosu ile incelemekte ve tarafınıza yapılması gereken işlemleri rapor eşliğinde sunmakta ve kayıt altına almaktadır.

  • Standartlara uyum sağlamak ve Üniteleri Güncel Tutmak.
  • Düzenli bakım programları ile problemleirin önüne geçmek.
  • Tecrübeli ve konusunda uzman ekip ile servis desteği almak.
  • Orjinal yedek parça değişimi ve son kontrol denetimi yapmak.

Herkez İçin Hareket Özgürlüğü

Engelli Asansörü, kapsamında yeni yapılan yapılarda ve mevcut asansörlerde yapılacak olan modernizasyonlar ile engelli vatandaşlarımızında rahat kullanımını sağlayacak standartlar yürürlüğe girmiş ve zorunluluk haline gelmiştir. Asansör kabinlerinin engelli sandalyesi sığacak genişlikte olması, kullanılan butonların brial alfabe yazısı ile yönlendirici olması, Asansörlerin çağrılan kata gelmesi durumunda sesli olarak ikaz vermesi, çağrı butonlarına basılması durumunda basılma anında sesli ikaz vermesi, kullanım talimatlarının brial alfabe kullanılarak yazılması gibi önemli konularda değişiklikler getirilmiş ve engelli vatandaşlarımızın rahat kullanımı için standart haline gelmiştir.

Asansör Modernizasyonu

Asansör Modernizasyonu, Standartlara uyumluluk gereksinimleri gereği yapılmaktadır. Ayrıca müşteri isteğine göre özelleştirilebilir, Asansör Revizyonu yapılabilmektedir. Asansör kabin tasarımı, Buton Kaset Değişimleri gibi bir çok ürün müşteri isteğine göre özelleştirilebilinir. Asansör teknolojisi ucu açık bir teknolojidir ve standartlar çerçevesinde bir çok özellik eklenebilir ve müşteri isteklerini karşılayabilmektedir.

Yürüyen Merdiven Modernizasyonu

Yürüyen Merdivenler kapalı ve açık alanlarda oldukça kullanılan taşıma araçlarıdır. Yürüyen Merdivenler ve Yürüyen Bantlar uzun süre yoğun trafiğe maruz kalacak şekilde tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Asansörler ve Yürüyen Merdiven, Yürüyen Bant sistemleri İmalat öncesi ekstra özelliklerle donatılabilinir ve üretile bilinir. Egetürk olarak müşterilerimize her zaman en iyi ürünü sunmakta ve hizmet vermekteyiz.

Yürüyen Merdivenler, Yürüyen Bantlar kullanılacakları anlanlara göre seçilmeli ve üretilmelidir. Metro,Havaalanı gibi yoğun kullanım alanlarında kullanılacak Yürüyen Merdiven,Yürüyen Bantlar ağır hizmet ürünleridir ve günlük hayatta kullanılan ürün gruplarından farklıdırlar ve bu yönde seçilmelidirler. Egetürk Asansör ve Yürüyen Merdiven firması olarak ünitelerinizin Modernizasyonlarını gerçekleştirerek güncel standartlara uygun hale getirebiliriz.

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.