Nasıl Bir Asansör Firması İle Çalışmalıyım.?

  • Anasayfa
  • Nasıl Bir Asansör Firması İle Çalışmalıyım.?

 

Her geçen gün daha da ileriye giden teknoloji her alanda olduğu gibi Asansör Ve Yürüyen Merdiven Sektöründe çok iyi yönde gelişmelere sebep olmuştur. Asansörler Ve Yürüyen Merdivenler üzerinde her yıl Avrupa birliği tarafından güncellenen belirli standartlar yer almakta ve sürekli olarak öncelik emniyet adı altında kontrol edilmekte ve Avrupa birliği üye ülkeler tarafından bu standartlar kabul görmektedir.

Türkiye Güncel Asansör Ve Yürüyen Merdiven Standartlarını kabul etmekte ve Yönetmeliklerini Bu standartlara göre düzenleyip uygulamaktadır. Ülkemizde Yetki verilen A Tipi Muayene Kuruluşları Tarafından Asansörler Ve Yürüyen Merdivenler Güncel Standartlardaki Koşullara göre kontrol edilmekte Ve A Tipi Muayene Kuruluşu Tarafından oluşturulan Rapor sayesinde Asansör Ve Yürüyen Merdivenlerin Güncel Standartlara Uygun Hale getirilmesini istemektedir.

Yapılan Kontroller, Uygulamalar ve Yaptırımlar sayesinde  Asansör Ve Yürüyen Merdivenlerin Geçen yıllara göre daha güvenli,emniyetli olduğu gözlenmiş ve kanıtlamıştır. Bir Asansör Firması Olarak Egetürk Asansör Ekibi Her gün gelişmekte olan Teknoloji Ve Standartları yakından takip ederek kendini yenilemekte ileriye dönük planlar yaparak büyümektedir.

Egetürk Asansör Uzman Kadrosu Ve Uluslar Arası Firmalarda çalışarak Tecrübe Yapmış Personelleriyle Profesyonel Hizmet Anlayışı Çerçevesinde Hizmet vermektedir. Asansör Bakım, Asansör Arıza, Asansör Revizyon, Asansör Montaj, Yürüyen Merdiven Bakım, Yürüyen Merdiven Montaj Ve Son Kontrol Faaliyetlerini Profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

Egetürk Asansör ; OTİS,KONE,THSSEN,SCHİNDLER, gibi global markalarında Yedek Parça,Bakımı ve Servis destek Hizmetlerini verebilmektedir. Asansör Bakımı Ve Yürüyen Merdiven Bakımı Mevzuatlarını Yakından Takip Ederek, Personellerimiz Gerekli Eğitim Ve desteği almış ve bu yönde eğitilmiş uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bakımı Yapılmayan Asansör Ve Yürüyen Merdivenlerin Kullanılması Sakıncalıdır. Asansörler Ve Yürüyen Merdivenlerin Mevzuata Uygun Bir Şekilde Her ay bakımı yapılmalıdır. Bakımı Yapılmayan Asansör Ve Yürüyen Merdivenlerin Kullanılması çok büyük riskler ve sonuçlar doğurabilir ve Can Ve Mal Kayıpların Yol Açabilmektedir.

Yönetmelik Gereği Asansör Firmaları Ve Yürüyen Merdiven Firmaları’nın da Taşıması gereken kriterler bulunmaktadır. Bu Kriterlerden bazıları gerekli evrak ve uygunluk kontrolleridir. Asansör Ve Yürüyen Merdiven Firması Olan Kuruluşların  Asansör Bakım Ve Montaj Faaliyetlerini Sürdüre Bilmeleri için TSE HYB, CE, SANAYİ SİCİL , Belgelerine İhtiyacı Bulunmaktadır.

Bu sertifika ve Belgelerin A Tipi Muayene Firmaları,TSE,SANAYİ ODASI,Tarafından Yapılan Kontroller Ve Denetimler Doğrultusunda Firmalara Her yıl yenilenmek koşulu ile uygun bulunan gerekli normları taşıması karşılığında firmalara düzenlenmektedir.

Asansör Ve Yürüyen Merdiven Üniteleriniz İçin Belgeli Firmalarla Çalışılması Zorunluluktur ve APT,SİTE,AVM Gibi Vs. Yöneticilerin Sorumluluğundadır. Asansör Ve Yürüyen Merdiven Ünitelerinizin Bakım Anlaşmalarını Yetkili, Konusunda Uzman Firmalar İle Yapmanızı Öneririz.

Firmamız EGETÜRK ASANSÖR, Profesyonel Ekibi İle Her Zaman Asansör Ve Yürüyen Merdiven Ünitelerinize Tam Destek Sağlamaya Hazır. Firmamıza +90 850 304 66 61 Telefon Numarasından 7/24/7 Günün Her Saatinde Ulaşarak Destek Alabilirsiniz.

Sayglarımızla

EGETÜRK ASANSÖR

 

 

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.