Gemi Asansörü

Gemi Asansörü

Egetürk, Güvenli Deniz Operasyonlarınız İçin Verimli Asansör ve Yürüyen merdiven Hizmetleri sunmaktadır. Egetürk, Gemi asansör sistemlerinin bakım,onarım ve montaj dahil son kontrol faaliyetlerinde bir çok ülkede tercih edilen marka konumuna ulaşmıştır.

Gemi asansörlerinde bakımlar ve gerekli olan tüm testler, Firmamızın mesleki yeterlilik belgesine sahip konusunda uzman elektrik ve makine mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

Firmamızın EN 13015 Avrupa standartlarında asansör ve yürüyen merdiven bakım, kontrol ve test işlemlerini yapabilme yetki, uygunluk sertifikaları bulunmakta ve bu doğrultuda Asya ve Avrupa’da konumlanmış mühendisleri ile dünya çapında sürdürülebilir güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Gemi Asansörleri İçin Standart Ve Ekstra Hizmetler

  • Gemi Asansörü Yük Testi İşlemleri
  • Fren Sistemlerinin Kontrolü ve Testleri
  • Taşıyıcı Halatların Kontrolü
  • Standartlara Uygunluk Kontrolü


Firmamız, Gemi Asansörü ve Gemi Yürüyen Merdivenlerinizin Bakım ve kontrollerinin tamamlanmasının ardından Mühendis ekiplerimizin hazırlayacağı, Bakım tarihlerini kapsayan ve istenilmesi durumunda türkçe, rusça, ingilizce ve daha bir çok dilde ünitenin güncel durumu gösteren raporu tarafınıza iletmektedir.

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.