Monşarj (Yemek) Asansörü

Monşarj (Yemek) Asansörü

Monşarj servis asansörü yani yemek asansörleri, çoğunlukla yüksek katlı restoranlar, villalar ve otellerde tercih edilen ürünlerdendir. Mutfak bölümlerinden yemeklerin daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlarken aynı zamanda katlara gidecek olan bardak, tepsi, tabak ve diğer araçların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Sadece mutfak malzemelerinin taşınması için özel olarak tasarlanan bu ürünler, insan taşımalarında hiçbir şekilde kullanılmamaktadır. Küçük bir boyuta sahip olan yemek asansörleri, katlı şekilde ayarlanmakta ve bu sayede eşyaların birbirine karışmasının da önüne geçilmektedir. Küçük tip asansör olarak da bilinen monşarj asansör ürünleri genellikle 50 kg ile 250 kg arasında taşıma kapasitesine sahiptir.

Yemek Asansörleri, genel olarak giyotin tipte kaplanmaktadır. Giyotin kapıların bilinen en büyük özelliği kolay bir şekilde açılıp kapanmasıdır. Bu sayede kişiler çok rahat bir kullanım elde edecektir. Yarı otomatik kapılarda olduğu gibi açıldıkları bölümü de hiçbir şekilde işgal etmemektedir. Yemek ve diğer mutfak malzemeleri taşınacağından dolayı iç kısımları özel malzemeler ile üretilmektedir. Bu sayede, tamamen hijyenik bir kullanım elde edilecek ve paslanmaz çelik de ayrı bir değer katacaktır.

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.