Yolcu Asansörü

Yolcu Asansörleri

Yolcu Asansörleri insan taşımak amacı ile konut,otel,işyeri,alışveriş merkezleri,resmi daireler v.b. yerlerde inşa edilen insan asansörleri dir. 320 kg dan 2000 kg a kadar inşa edilirler. 630 kg ve üstü ortaboy kabinli asansörler,insan taşımaya ek olarak,özürlü kişiler için normal tekerlekli sandalye,çocuk arabası ve yük taşıma amacı ile de dizayn edilebilirler.Bina yüksekliğine bağlı olarak 0.43 m/sn -2.5 m/sn arası surata sahip olabilirler.

Yolcu Asansörleri amacı itibariyle rahatlığı,konforu ve hızı ön pland tutularak inşa edilirler.Yolcu asansörleri trafiği iyi hesap edilerek emniyeti ve konforu sağlayıcı ekipmanları(vvvf,kata tamamlama sistemi, akıllı kumanda sistemi)en yoğun şekilde kullanılarak inşa edilmelidirler.Yolcu trafiğine uygun ayarlar yapılarak verimini maxsimum seviyede tutlmalıdırlar.

Yolcu Asansörleri makine-motor tahrikli veya hidrolik tahrikli olabilir. Kapı tiplerimiz ihtiyaca göre özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır. Her çeşit asansör plan aşamasından başlayarak montaj aşaması ve son kontrol aşamasından sonra kullanıcılara eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilir.

Egetürk Asansör
E-Bülten Aboneliği

Copyright © EgeTürk Asansör 2022 - 2023 | Her hakkı saklıdır.